O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Náš príbeh sa začal písať ešte v Londýne kde sme spolu s mojim manželom Martinom strávili 6 rokov. Moja vášeň k pečeniu sa prehĺbila ešte viac po každom vkročení do predajne s cukrárskym a kulinárskym sortimentom, ktorú viedol môj manžel  v centre Londýna. Bolo tam toho toľko, že človek nevedel ani kam skôr uprieť pohľad. Bol to raj. Absolvovala som v Londýne rôzne cukrárske kurzy a úplne ma ten cukrársky svet dostal.

Po narodení nášho prvého syna sme sa rozhodli, že chceme byť na rodnej hrudi a tak sme sa vrátili späť na Slovensko, do našich rodných milovaných  Košíc.  Veľmi sme túžili vytvoriť podobný koncept predajne na aký sme boli zvyknutí v Londýne. Vytvoriť predajňu a eshop kde človek nájde všetko potrebné na pečenie a varenie pod jednou strechou. 
A tak sme tu, MATTEO CUCINA, eshop a kamenná predajňa v Košiciach.

V nádherných priestoroch našej predajne v Košiciach a na našom eshope nájdete kvalitný tovar z kuchynskej, cukrárskej a pekárenskej sféry ako aj množstvo nápadov na darčeky, drevené hračky pre deti, párty tovar na oslavy a mnoho iného. Snažíme sa udržiavať skvelé pracovné vzťahy s dodávateľmi a výrobcami, ktorých poznáme aby sme Vám mohli neustále prinášať nové a zaujímavé produkty. Starostlivo vyberáme sortiment, ktorý Vám ponúkame. Záleží nám natom, aby ste v našej ponuke stále našli rozmanitosť a nové trendy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia