Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o dopravách a platbách

Dodacie a platobné podmienky

Tovar zasielame kuriérom GEIS alebo kuriérom Slovenskej Pošty na ktorékoľvek miesto na Slovensku. GEIS vačšinou doručuje tovar do 24hodín od prevzatia zásielky od nás. Slovenskou poštou do 3 pracovných dní, s doručením na príslušnú poštu, kde si zásielku po oznámení môžete vyzdvihnúť.
Objednávky prijímame do 14:00hod každý pracovný deň. Tie sú expedované ešte v daný pracovný deň a doručené vo väčšine prípadov do 24 hodín (kuriér GEIS).

Objednávky prijaté po 14:00hod sú expedované nasledujúci pracovný deň a doručené do 48hod. (Kuriér GEIS).

Pri tovare označenom ako „tovar je nedostupný“ je jeho dostupnosť ako aj dodacie lehoty závislé na dodávateľovi predávajúceho, preto bude dodacia lehota oznámená predávajúcim kupujúcemu v lehote 3 dní od dňa dopytu na daný tovar.

Pre doručenie kuriérom doporučujeme uvádzať ako adresu doručenia miesto, kde sa počas dňa zdržujete, nakoľko kuriér väčšinou doručuje zásielky v normálnom pracovnom čase.

Pri doručení zásielky kuriérom je vhodné uviesť do adresy doručenia aj mobilné telefónne číslo, aby sa kuriér s Vami vedel dohodnúť na presnom čase a mieste dodania.

Spôsob platby za tovar pri inom ako osobnom odbere je výlučne „dobierka“–za tovar kupujúci zaplatí pri prevzatí zásielky. 

Spôsob platby za tovar pri osobnom odbere je výlučne „hotovosť“. 

Cenník:

Zásielky v hodnote nad 50,00 Eur: 0,00 Eur  Doprava Zdarma
Zásielka doručovaná kuriérom GEIS na adresu adresáta: 4,50 Eur
Malý balík do 2kg kuriérom Geis s doručením na adresu: 4,00 Eur
Zásielka doručená na adresu pošty kuriérom Slovenskej Pošty: 4,10 Eur
Malý balík do 2kg Slovenskou Poštou s doručením na poštu: 3,50 Eur

1. Objednávky prijímame:
- cez internet: www.matteocucina.sk
- telefonicky: Pevná linka: +421 55 381 3374 mobil: +421 949 585 256
- emailom: info@matteocucina.sk alebo office@matteocucina.sk

2. Platba:
- na dobierku – zásielkovou, kuriérskou službou GEIS. Platba v hotovosti alebo kartou kuriérovi.
- na dobierku - platba v hotovosti pri prevzatí na odbernej pošte kam Vám zásielka bola doručená.
- v hotovosti, alebo kartou v našej predajni pri osobnom odbere Vašej objednávky.

Po obdržaní objednávky zo strany prevádzkovateľa internetového obchodu sa zmluvný vzťah považuje za uzavretý v zmysle príslušných ustanovení Občianskeho zákonníka.

V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody a to vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.


Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu matteocucina.sk týmto prehlasuje,že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu,nakladá v zmysle "Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov".

Z vyššie uvedeného zákona plynie i povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane.

Výnimkou je, pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou, poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia