Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o dopravách a platbách

Dodacie a platobné podmienky

Tovar zasielame kuriérom DPD alebo na pobočku Slovenskej pošty. DPD vačšinou doručuje tovar do 24hodín od prevzatia zásielky od nás. Slovenskou poštou do 3 pracovných dní, s doručením na príslušnú poštu, kde si zásielku po oznámení môžete vyzdvihnúť.
Objednávky prijímame do 14:00hod každý pracovný deň. Tie sú expedované ešte v daný pracovný deň a doručené vo väčšine prípadov do 24 hodín (kuriér DPD).

Objednávky prijaté po 14:00hod sú expedované nasledujúci pracovný deň a doručené do 48hod. (Kuriér DPD).

Objednávky s doručením v ten istý deň ( platí pre Košice ) prijímame do 15:00 hod. Zásielku Vám doručí kuriér doruč.to v deň objednávky do 20:00 hod. 
Platba u kuriéra doruč.to je možná iba v hotovosti. 

Pri tovare označenom ako „tovar je nedostupný“ je jeho dostupnosť ako aj dodacie lehoty závislé na dodávateľovi predávajúceho, preto bude dodacia lehota oznámená predávajúcim kupujúcemu v lehote 3 dní od dňa dopytu na daný tovar.

Pre doručenie kuriérom doporučujeme uvádzať ako adresu doručenia miesto, kde sa počas dňa zdržujete, nakoľko kuriér väčšinou doručuje zásielky v normálnom pracovnom čase.

Pri doručení zásielky kuriérom je vhodné uviesť do adresy doručenia aj mobilné telefónne číslo, aby sa kuriér s Vami vedel dohodnúť na presnom čase a mieste dodania.

Spôsob platby za tovar pri inom ako osobnom odbere je „dobierka“– za tovar kupujúci zaplatí pri prevzatí zásielky alebo bankovým prevodom na náš účet v Tatra banke. Informácie potrebné k prevodu zašleme na Váš e-mail po vytvorení objednávky. 

Spôsob platby za tovar pri osobnom odbere v našej predajni na ulici Drevný trh 3 v Košiciach je hotovosť alebo platba kartou. 

Cenník:

Slovenská republika
Zásielky v hodnote nad 70,00 Eur - Doprava Zdarma
Zásielka doručovaná kuriérom DPD na adresu adresáta: 5,00 Eur
Zásielka krehký tovar doručovaná kuriérom DPD na adresu adresáta: 5,00 Eur
Malý balík do 2kg kuriérom DPD s doručením na adresu: 4,50 Eur
Zásielka nad 2kg Slovenskou Poštou s doručením na poštu: 4,50 Eur
Malý balík do 2kg Slovenskou Poštou s doručením na poštu: 4,00 Eur
Mini balík vo veľkosti listovej zásielky s doručením na poštu: 2,90 Eur
Doručenie zásielky kuriérom doruč.to na Vašu adresu v rámci Košíc: 2,99 Eur
Suma za doručenie objednávky zahŕňa cenu za prepravu a náklady spojené s balením.

Česká republika
Zásielka do 5kg doručovaná kuriérom DPD na adresu: 8,20eur vrátane poplatku za dobierku
Zásielka nad 5kg doručovaná kuriérom DPD na adresu: 9,00eur vrátane poplatku za dobierku
Suma za doručenie objednávky zahŕňa cenu za prepravu a náklady spojené s balením.

1. Objednávky prijímame:
- cez internet: www.matteocucina.sk

2. Spôsoby platby:
- na dobierku – zásielkovou, kuriérskou službou DPD. Platba v hotovosti alebo kartou kuriérovi.
- na dobierku - platba v hotovosti pri prevzatí na odbernej pošte kam Vám zásielka bola doručená.
- v hotovosti, alebo kartou v našej predajni pri osobnom odbere Vašej objednávky.
- bankovým prevodom na náš účet v Tatra banke
-v hotovosti kuriérovi doruč.to

Po obdržaní objednávky zo strany prevádzkovateľa internetového obchodu sa zmluvný vzťah považuje za uzavretý v zmysle príslušných ustanovení Občianskeho zákonníka.

V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody a to vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

UPOZORNENIE
Sklo, porcelán,keramika, krehký tovar a rozmerovo veľký tovar ako napríklad krabice a tortové podnosy nemôžu byť odoslané ako malý balík. Na zabezpečenie nepoškodenia tohto tovaru pri doručovaní si vyžaduje tento tovar byť zabalený dôkladnejšie a s väčším množstvom obalového materiálu. Z toho dôvodu je potrebné zadať si pri ukončení objednávky doručenie za vyššiu cenu, Kuriér DPD v cene 5,00eur s DPH alebo kuriér Slovenskej pošty s doručením na poštu za 4,50eur s DPH. Pokiaľ si zákazník zadá tento tovar ako malý balík, bude mu cena dopravy upravená podľa cenníka na Kuriér DPD 5,00eur alebo Slovenská pošta 4,50eur s DPH.
Ľahký a neobjemný tovar, ktorý je možné odoslať v obálke, odosielame cez Slovenskú poštu s doručením na poštu za 2,90eur s DPH. Pri takýchto zásielkách tovar nesmie presiahnút rozmer obálky A4. 


Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu matteocucina.sk týmto prehlasuje,že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu,nakladá v zmysle "Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov".

Z vyššie uvedeného zákona plynie i povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane.

Výnimkou je, pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou, poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia