Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o dopravách a platbách

Dodacie a platobné podmienky

Tovar zasielame kuriérom GEIS alebo kuriérom Slovenskej Pošty na ktorékoľvek miesto na Slovensku. GEIS vačšinou doručuje tovar do 24hodín od prevzatia zásielky od nás. Slovenskou poštou do 3 pracovných dní, s doručením na príslušnú poštu, kde si zásielku po oznámení môžete vyzdvihnúť.
Objednávky prijímame do 14:00hod každý pracovný deň. Tie sú expedované ešte v daný pracovný deň a doručené vo väčšine prípadov do 24 hodín (kuriér GEIS).

Objednávky prijaté po 14:00hod sú expedované nasledujúci pracovný deň a doručené do 48hod. (Kuriér GEIS).

Pri tovare označenom ako „tovar je nedostupný“ je jeho dostupnosť ako aj dodacie lehoty závislé na dodávateľovi predávajúceho, preto bude dodacia lehota oznámená predávajúcim kupujúcemu v lehote 3 dní od dňa dopytu na daný tovar.

Pre doručenie kuriérom doporučujeme uvádzať ako adresu doručenia miesto, kde sa počas dňa zdržujete, nakoľko kuriér väčšinou doručuje zásielky v normálnom pracovnom čase.

Pri doručení zásielky kuriérom je vhodné uviesť do adresy doručenia aj mobilné telefónne číslo, aby sa kuriér s Vami vedel dohodnúť na presnom čase a mieste dodania.

Spôsob platby za tovar pri inom ako osobnom odbere je „dobierka“–za tovar kupujúci zaplatí pri prevzatí zásielky alebo bankovým prevodom na náš účet v Tatra banke. Informácie potrebné k prevodu zašleme na Váš e-mail po vytvorení objednávky. 

Spôsob platby za tovar pri osobnom odbere v našej predajni na ulici Drevný trh 3 v Košiciach je hotovosť alebo platba kartou. 

Cenník:

Zásielky v hodnote nad 50,00 Eur: 0,00 Eur  Doprava Zdarma
Zásielka doručovaná kuriérom GEIS na adresu adresáta: 4,50 Eur
Malý balík do 2kg kuriérom Geis s doručením na adresu: 4,00 Eur
Zásielka doručená na adresu pošty kuriérom Slovenskej Pošty: 4,10 Eur
Malý balík do 2kg Slovenskou Poštou s doručením na poštu: 3,50 Eur

1. Objednávky prijímame:
- cez internet: www.matteocucina.sk
- telefonicky: Pevná linka: +421 55 381 3374 mobil: +421 949 585 256
- emailom: info@matteocucina.sk alebo office@matteocucina.sk

2. Platba:
- na dobierku – zásielkovou, kuriérskou službou GEIS. Platba v hotovosti alebo kartou kuriérovi.
- na dobierku - platba v hotovosti pri prevzatí na odbernej pošte kam Vám zásielka bola doručená.
- v hotovosti, alebo kartou v našej predajni pri osobnom odbere Vašej objednávky.
- bankovým prevodom na náš účet v Tatra banke

Po obdržaní objednávky zo strany prevádzkovateľa internetového obchodu sa zmluvný vzťah považuje za uzavretý v zmysle príslušných ustanovení Občianskeho zákonníka.

V prípade, že kupujúci neprevezme objednaný tovar bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody a to vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.


Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu matteocucina.sk týmto prehlasuje,že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu,nakladá v zmysle "Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov".

Z vyššie uvedeného zákona plynie i povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane.

Výnimkou je, pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou, poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia